Xbox Series X mini buzdolabı gerçekten oluyor, bu tatil sezonunda satışa sunulacak

 Xbox Series X mini buzdolabı gerçekten oluyor, bu tatil sezonunda satışa sunulacak

Sırada ne var, bir PlayStation 5 yönlendiricisi mi?

Microsoft, Xbox Series X konsol tasarımını ortaya çıkardığında, çoğu kişi buna baktı ve oyun sistemi ile buzdolabı arasındaki benzerliklere dikkat çekmeye başladı. Xbox şakayı anladı ve hatta Snoop Dogg'a tam boy bir buzdolabı teklif etti , ardından bir Twitter kullanıcısına bir tane daha hediye etti.


Microsoft, bunun ise geçtiğimiz Nisan vaat kazandı Skittles karşı ve #BestOfTweets Marka Parantez şampiyonu oldu, daha sonra bu yıl üretime Xbox mini buzdolabı koyardı ve bu aynısı oldu.


Xbox + Bethesda E3 konferansı sırasında Microsoft, dünyanın en güçlü mini buzdolabı olan Xbox mini buzdolabını duyurdu. Etkili bir Xbox Series X konsolu gibi görünecek şekilde tasarlanan Xbox mini buzdolabı, gerçek Xbox Velocity mimarisine bir referans olan "Xbox Velocity Cooling mimarisine" bile sahip olacak.

Buzdolabının içinde saklanan kutulara bakıldığında, Xbox mini buzdolabı Xbox Series X konsolundan biraz daha büyük görünüyor, ancak bundan ancak Microsoft bize bunun hakkında daha fazla bilgi verdiğinde emin olabiliriz, umarım yakında. Mini buzdolabının kapağını açtığınızda, ana gövdede üç raf ve kapıda birer raf bulunan tamamen Xbox yeşili bir iç kısım göreceksiniz.


Xbox mini buzdolabı bu yılki tatil sezonunda piyasaya sürülecek, ancak fiyatlandırma henüz açıklanmadı. Sınırlı bir süre için mi satışa sunulacağı, yalnızca promosyon ürünü olarak mı yoksa geleneksel bir ürün sunumu olarak mı kullanılacağı da belirsiz.


Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.