Twitter, Kanada ve Avustralya'da abonelik hizmetini başlattı

 Twitter, Kanada ve Avustralya'da abonelik hizmetini başlattı

Twitter, Kanada ve Avustralya'dan başlayarak, aboneler için geri alma düğmesi gibi avantajlar sunan bir abonelik hizmeti sunuyor

"Twitter Blue" abonelik hizmeti, kullanıcıların uzun zamandır istediği özellikleri sunacak, ancak yine de düzenleme düğmesi yok. Kaydedilmiş içeriği düzenlemek için yer imi klasörleri içerir; Kullanıcılara gönderilen bir tweet'i görünmeden önce 30 saniye içinde iptal etmelerini sağlayan bir "tweet geri al" özelliği, dizili tweet'lerin daha kolay okunmasını sağlayan bir "okuyucu modu"; ve özelleştirilebilir uygulama simgeleri ve renk temaları.

Aboneler ayrıca özel müşteri desteği alacaklar, bu da bildirdikleri sorunların diğer kullanıcılardan daha hızlı dikkat çekebileceği anlamına geliyor.

Abonelik, ayda 3,50 Kanada Doları (2,89 ABD Doları) ve 4,50 Avustralya Doları (3,45 ABD Doları) tutarındadır. Hizmetin diğer ülkelerde kullanıma sunulması için bir zaman çizelgesi yoktur.

Twitter, yeni kullanıcıları çekmek için yeni özellikler ekliyor. Sosyal medya sitesinin günlük yaklaşık 200 milyon kullanıcısı var, diğer sosyal medya ağlarından daha az. Facebook, Mart 2021'de ortalama 1,88 milyar günlük kullanıcıya sahipti. Bu arada Snapchat, ilk çeyrekte günlük ortalama 280 milyon aktif kullanıcıya sahipti.

Twitter hisseleri Perşembe günü 15 sent düşüşle 57.01 dolardan kapandı.
Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.