Steam, Epic Games Store ve daha fazlasından bu ay alınabilecek en iyi ücretsiz PC oyunları

 Steam, Epic Games Store ve daha fazlasından bu ay alınabilecek en iyi ücretsiz PC oyunları

Bedava şeyler için üç sevinc dolu heyecanlı bekleyişe hazir misiniz? 

Geçmişin büyük oyunlarından küçük projelere kadar oyun şu anda dağıtılıyor. Bu tekliflerin teklifleri sona erecek.  İlgilendiğiz oyunların şu anda ücretsiz olup model için bu listeyi kullanma.

Büyük yeni çıkanlar arasında, oynayacakları yeni bir şey ararken ortaya çıkarlar.  Kendinizi aynı durumda durumdayken, sıktığınızdan baktığınızda bir derledik.   Tamamen ve tamamen gönüllü olmak , diğer pek çok şey için şu kadar olabilir: Olması gereken Hizmetlerine bir şekilde mevcuttur. 

Steam'de ücretsiz oyunlar

Orada herhangi bir eksiklik yoktur  sürekli  buhar deposunda ve bu liste sıkılırlarla genişletilir.  Zamana daha az duyarlı olan bu bölümde  bulabilirsiniz  .

Bu satın alma işlemi teklifler için, platformda bir satın alma işlemi uygulayıyorsunuz.  Oyun, ulaşmak zaman indirmeye başlamak için Steam kitaplığına ek olacaksın.

Bana Nedenini Söyle  - 30 Haziran'a kadar ücretsiz

DONTNOD'ın bu epizodik gizemli macerasında,  Life is Strange'den  sorumlu  , ikizler Tyler ve Alyson Ronan'ın geçmişini küçük ve geçtiğim Alaska'daki kasabayı keşfedeceksiniz.

Oyun  Steam'deki kumaşn  : "Geçinlerin anılarını  canlandırırken  , seçtikleri ikizlerin gidişini, bağlarını besleyeceklerini belirleyecek ve gidişatını şekillendirecek."Birinci bölümü zaten ücretsiz, ancak Haziran'da konaklama kadar üç bölüm de ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sonsuz Uzay Koleksiyonu

Endless Space, The Endless adlı eski bir şehirten kalan sırlar ve kaynaklar için uzay aracını kontrol ederken bir bilimkurgu stratejisi oyunudur.  Bu oyun, Steam başka bir platforma bağlamayı içeren bir promosyon aracılığıyla edinilebilir.

Baş  Games2Gether  sayfası ve hızlı süreçten zamanlama.  Bu bağlantı yapıldıktan sonra, Steam'den faydalanınız istenecektir.  Gelecek seçimlerinizi kontrol edin (G2G simgeden sağ üstteki mevcut) ve Endless Space ve DLC'si için bir kod olacaktır.

Nights Into Dreams - Tüm kodlar talep edilene kadar ücretsiz

Sega Saturn için 1996'da başlayan bu oyun 2012 versiyonunda, renkli ve fantastik bir dünyada keşfederek, toplayarak ve savaşarak uçacaksınız.  Bu Steam Mağazası'ndan talep etmeyeceksiniz.  Bunun yerine, Sega için web baş 60. ve  kayıt  e-posta.  Bundan sonra Steam'i seçeceğiniz ve Steam'i hazırlamak için bir platform oluşturacaksınız.  sonradan, kodu kullanmak için e-postanızı anlık olarak kontrol edin ve oyunu ekleyin.

Epic Games Store'da ücretsiz oyunlar

Ücretsiz oyunlar söz konusu Epic tembellik.  Her hafta, günlük daha sık olarak,  mağazalarında  kitaplığınızdan kalıcı olarak ekleyebileceğiniz  bir veya daha fazla  ücretsiz oyun bulunur  .  Bu, varsayılan olarak oynaması ücretsiz olan bir dizi oyuna ek olarak.

Bu liste gibi inanılmaz hitler var ve gelecek gelecek.

Frostpunk  - 10 Haziran'a kadar ücretsiz

Frostpunk, ıssız, donmuş bir dünyada bir şehir kurma oyunudur.  temelden düşünüldüğünden bahsetmek için düşünülmesin.  Epic Games  mağazasında  Frostpunk'ı kitaplığınıza Eklemek İçin "Al" a here for Ödeme sürecinden gecin normaldir ettik.

???  Gizem Oyunu - 10-17 Haziran'dan Ücretsiz

Frostpunk koşusunu sonra, kitaplığınızı rahatlatacak daha fazla ücretsiz oyun için ayı 10'undave 17'sinde vb. tekrar kontrol edin.

Amazon Prime Gaming'de ücretsiz oyunlar (Prime dahildir)

On  Prime Gaming ana  talebinin kodlarına dönüşen bir seçim yoktur.  Farkındasınız, "Prime Gaming aboneliği, Amazon Prime için aboneliğe dahildir.  Bu şifreler ilgili platformlara geleceksiniz - Amazon Games uygulamasına, ancak istisnalar da vardır.

Battlefield 4  - 21 Haziran'a kadar ücretsiz

Battlefield 4, çok popüler Battlefield serisine bir giriştir.  En yeni oyun olmasa da, ücretsiz olarak başlangıçta onu geçmek için hiçbir neden yok.  Prime Gaming'de yetiştirmek ve oyun oynamak  kodunuzu almak edin  .  Bu kod EA Origin'de kullanılabilir.

Batman - The Telltale Series  - 1 Temmuz'a kadar ücretsiz

Bu, Batman'i tasviri, görünümün tanımlayacağı yakınlık ve küçük boyutlu çizim gibi görünüşte daha az ayrıntı ve işinin görünüşte küçük gibi görünmek, onu nasıl görünne ve Gotham'dan etkilenecek daha fazla ayrıntı. bir bütün olarak.

On  Prime Gaming Ana  , Bölümüne Gidin "ile Oyun Prime" "İddia Oyunu." Ettik  Amazon Games'in Ortaya'nın çıkış kodundan uygulanmasına götürün ve oynamak için kullanın.

Daha Küçük Başlıklar

Bağımsız geliştiricilerin bu oyunlarını  şu anda  Gaming ana oyun koleksiyonunu bulabilirsiniz  .  Kodunuzu ordan talep edin ve  Amazon Games kullanılır  .

 • BFF veya Die, 1 Temmuz'a kadar
 • Yeni Bulunan Cesaret, 1 Temmuz'a kadar
 • Harmony'de 1 Temmuz'a kadar mekan
 • Mugsters, 1 Temmuz'a kadar
 • Spitkiss, 1 Temmuz'a kadar
 • Kurbağa Tırmanıcıları, 25 Haziran'a kadar
 • Mana Spark, 18 Haziran'a kadar
 • Bombslinger, 11 Haziran'a kadar
 • Faraway: Yönetmen Kurgusu, 4 Haziran'a kadar

GOG'da ücretsiz oyunlar

GOG'un  statik bir ücretsiz oyun listesi var, bu devam ediyor olarak yeni başlıklarla yenilenmeyecek, sadece bazıları başka yerde bulunamaz.  Hepsini  bu sayfadan  sepetinize ekleyebilir  , ödemeye devam edebilir GOG kitaplığınızda Bulabilirsiniz ettik.  Aksi, şu anda mevcut olan tekliflere göz atın.

Öne çıkan özellikler arasında Ultima 4, Shadow Warrior Classic, GWENT: The Witcher Card Game, Postal ve Tyrian 2000 yer alıyor.

The Witcher: Enhanced Edition  -  GOG Galaxy  indirmesiyle ücretsiz

Bu listeyi okuyorsanız, 2015'ten itibaren dünyanlerce beğenilen bir RPG'si olan The Witcher 3'ü bizim pek olası değildir. Bu orijinal The Witcher'ın rötuşlanmış bir versiyonu teklif. tüm serisini başlatan oyun.

GOG Galaxy  masaüstü istemcisini  Indirin  ettik Oturum Açın Veya hesabınız yoksa Bir hesap oluşturun.  Sonra göreceğiniz ilk şey, The Witcher'ı bundan ana sayfa olmalıdır.

Children of Morta  - Sınırlı kodlar kalırken (Tür) ücretsiz

Child of Morta, karanlığa karşıken bir şekilde bir ürün olarak kullanılmakta ve işlemeye devam edecek şekilde hazırlıklı zindanlarda kendi kaderlerini yaratacaklarınız bir haydut-lite olacak.

Hak talebinde bulunmak Için  çekiliş sayfasına  kaydolmanız  ettik GOG game mağazasında Bir Vize KARTINA 25 $ harcamanız Gerekir.  Bu, başına ücretsiz da, alma GOG'da sık sık harcama okuyucular için güzel bir bonus.  Toplam 53.000 kod var ve hepsi promosyon sona erecek.

Itch.io'da  ücretsiz oyunlar

Itch.io'nun  platformu  olmayan oyunlar için.  Daha az geliştiricilere ve başlıklara göz atmakla eskiyse, gidilecek yer burasıdır.  Kendi ücretsiz küratörlüğünde sayfası yoktur, bu ek  eşyalara yönelik  ve mevcut teklifleri ziyaret edin.  Bu seçim olarak geri dönecektir, bu ziyaretleri tekrar ziyaret etmek için tekrar edin.  Normal bir alacak gibi hareket edin ve sepetinizin toplamını 0,00$ olarak çılgınca gülün.

Mağazanın popülerlik derecesine göre azalan şu anda ücretsiz olanlardan bazıları:

 • Mücadele Mücadelesi
 • Işıktan Büyük
 • Totem
 • Kış Bilimi I
 • Çehennemden Gelen Kaya
 • Hack-R
 • Demir Savaşları
 • Yarışa Katıl
 • Bir Batı Baladı
 • Deri ve Kemikler
 • Materia Ex Vita Günlükleri
 • Hampton mahkemesi
 • Dark Hope: Bir Bulmaca Macerası
 • Kaos Laboratuvarı
 • uzaklar arası eski
 • Sayı Adaları
 • 10 gün kal

Bu listelerin tamamı geri döneceklerdir ve ücretsiz olarak yeni yeniden yapılacaklar için tekrar kontrol edilebilir.  Yine de bir parçadan bir göz atarsanız, o büyük olmayacak kadar dikkatinizi dağıtacak çok şeyiniz.  Kendime  gelmeden , 2189'da Elden Ring'in bir  dizilmesini beklerken bunlardan bazılarını ve daha fazla oynayabileceğim  .

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.