'Gülünç, saf': Filistin yemeklerinin İsrail'e katılmayan mezraları

 'Gülünç, saf': Filistin yemeklerinin İsrail'e katılmayan mezraları

Filistinli aktivistler, Birleşik Arap Listesinin liderinin seçimlerinin İsrail'in seçim kampanyasını 'temel bir yarışmacıların.

Filistinli bir siyasi analist ve avukat olan Diana Buttu, Abbas 'İsrail küçük küçük küçük büyük bir hata okuyan' dedi

İsrail başbakanı Benjamin Netanyahu Arap (UAL),  İsrail başbakanı Benyamin Netanyahu eski gidişi Nabızdaki eğitimdeki Kabul ' İsrail' Bene katılmayanları sonra, İsrail'in sürgünün birte Yer alan ilk hazırlıklardan. - işgalci Batı Şeria'nın ilhakı için çağrıdadakiler.    

UAL dört lideri Mansour Abbas, 49 seçkinci örgütün eski başkanı Bennett ve hedef kitlesinin bir aradan oluşan bir imza attı. Netanyahu'nun 12 yıllık iktidarı.

Aynı İsrail'in planın planında kullanılan da 47 Abbas 1995'te Şeyh Raid Salahtakindeki Hareket'in anda olandantı - hareketin bölümündeki görevine yardımcı olunan. Yaklaşık dokuz milyon maaşlıların yüzde 20'sini maaşlı yaşamlarının. Ancak, Filistinli onun satışını eleştiriyor.

Koalisyon planı, 23 Mart'ta Netanyahu' Likud hedefindeki seçimdeki birın İsrail parlamentosu Knesset'teki en büyük çıkmasından, hükümet tarafından öncemek için 61 geri planında bir seçimden sonra geldi.  Bu, İsrail'in iki yıl içinde savunma ulusal oydu.

Netanyahu'nun savunma bakanı olarak görev yapan Bennett, başka bir seçenden faydalanmak için Lapid'in Yesh Atid bölümleriyle el eleı ile ilgili olacak.

17 ile Yesh Atid bölümü 120 üyeli Knesset'teki büyük ikinci parti koltukta, Bennett'in Yamina koltuk altı koltuk sahibi.

Bennett ve Lapid başbakanlık yapacak, Bennett iki şeyden ilki alacak.

Filistinli partilerin temsili

Abbas'ın UAL'si  , Mart seçimleri İsrail'deki Filistin partilerinin ana hatları olan Ortak Arap Listesi'nden  ayrıldı . Abbas, İsrail'in İsrail'in Filistinli bitirilmesinin savunarak bağımsız olarak aday olarak karar verdi.  

Bölünme, Filistinli partilerin yılki yılki parlamentoda rekoru 15 şampiyonu Knesset'teki heykelini heykeltı.

Dört meclis sandalyesi UAL, Bent ve Lapid'in gazetesine Çarşamba günü günatılan oğlu hemen önce Netanyahu'yu için katıldı ve Filistin'de projeyi ve davala dolar için 53 milyar şeker (16 milyar milyar satın alma için bir parti davrandığını söyledi. -İsrail'de çoğunluk şehirler.

İsrail'e yönelik 11 kişi olmak, 66'sı çocuk olmak en az 253 kişi oldu.

UAL, ayrıca, İsrail'de küçük evlerinin küçük evlerinin kanalını ve Abbas'ın karakollarını tanıyacağının haberini duyurdu.

Abbas, hedefini imzasını imzaladıktan sonra bir mesajda, “dönüştürmek için hükümete katılmaya karar verdik” dedi.

Ancak Filistinli bir siyasi analist ve avukat olan Diana Buttu, Filistinli küçük Abbas'ın büyük bir hatadan olduğunu söyledi.

Abbas'ın bir şekilde Filistinlilerin karşı karşıya geleceği gibi olacak olması için tamamlanacak bir fikri bir şaka.

FİLİSTİNLİ BİR SİYASİ ANALİST VE AVUKAT OLAN DİANA BUTTU

“Bir araya gelen yardıma, göklerde yaşayanlar olarak aslında bizim şehrimiz olan görevimiz değil.  Biz bu sisteme karşıyız.  Bizim görevimizi korumaktır” dedi.

Buttu, geniş ve hantal bir çağın küçük bir parça "hiçbir şey kazanamayacağını" söyledi.

Abbas'ın bir şekilde Filistinlilerin karşı karşıya geleceği gibi bir pratika karşı gelecek için hazır için tamamlanacak fikri bir şaka olmak” dedi.

Gülünç, çok naif ve İsrail siyaseti ve Siyonizm hakkında temelden yanlış bir anlayış sergiliyor” dedi.

Birleşik Arap listesi lideri Mansour Abbas (İsrail, Tel Avivh yönlendirme Yamina lideri Naftali Bennett ve Atid lideri Yair Lapid ile el ele verdi)

İsrail'deki Filistinlileri savunan Mossawa Merkezi direktörü Jafarah, El Farah, İsrail'deki Filistinli toplumdan ve örnekler gibi örnekler sosyal ve ekonomik sonuçlar için sınavdan konuştu.

“Ama sonra tekrar, Netanyahu hükumeti Arap topluluklarına bu kalıpların bir kısmından yetiştirildi.  Yani yeni bir şey değil” dedi.

Ancak Farah'ın İsrail işgali ve sistem denetimini yerinde almak bu türlere satın alma kararlarının “Filistin faydalanın bir vizyon uygulaması” olarak tanıtıldığını söyledi.

Abbas'a ne vaat edilirse edilsin, Netanyahu'nun tablodan çıkmasıyla bir yönetimle değiştirilebilecek bir geçişin bir yönetim konusunda uyardı.

Ve bu gelecekkiler ile ne de bir gelecek” olacaklar.  "Filistin dininin yasal statüsünde bir yardım yok."

'Doğrudan bir güç'

Ancak UAL'nin genel sekreteri İbrahim'e göre, partinin ilerlemeyanlar, Filistin vatandaşları için “varoluşsal seyahate İsrail'e ulaşmak” ile ilgili.

Mansur dışlandı.

FİLİSTİN MİLLİYETÇİSİ BALAD PARTİSİ LİDERİ SAMİ HAKKINDA ŞEHADE

Negev aşırı şiddet barınma, onlara katılmayan bu acil meselelerini ele almayı ve “Arapça şikayetlerini ve temel bir güce inandığını düşünüyor” diye düşünüyor. .

Hijazi, "Bu, Filistin'den faydalanabilecek bir ve dahaten faydalanabileceğim yerlerden birinden faydalanabilir."

El Cezire'ye verdiği demeçlere çözüm sorunu, tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilen stratejik bir noktada ve Filistinna olan bir taahhüdü de dahil olmak için gerçek olacak" dedi.

'Dışlanmış'

Bazi Filistinliler,  İsrail'in Ettik Yaptığı Gazze'ye 66'sı çocuk tr az 253 Kişinin ölümüne Ettik 1.900'den Fazla Kişinin yaralanmasına neden Olan oğul 11 günlük saldırısının , birçok Filistinli Arasında Abbas'ın dayatmaya devam EDECEK Bir Hükümete seslenen katılmanın yanlış Olduğu hissini daha da alevlendirdiğini söylüyorlar. Filistin halkına küçük askeri işgal ve Gazze Şeridi'nde bir abluka.    

BM'nin İnsani İşler Koordinasyon ofisine göre, İsrail'de yaklaşık 17.000 konut ve ticari birimin görüldü.

Çatışma, İsrail güvenlik güçlerinin  masrafları isim Altındaki Doğu Kudüs mahalleleri ŞEYH Cerrah Ettik Silwan'da Filistinli ailelerin  zorla sınır dışı edilmesine Karşı bariscil protestoları bastırmasıyla haftalarca Artan gerilimin Ardından geldi .  İsrail polis gücü Müslümanların kutsal ayı Ramazan'ın oğlu Mescid-i Aksa yerleşkesini birkaç kez bastı 

İsrail polisi de  Müslümanların kutsal ayı  Ramazan'ın oğlu Mescid-i Aksa'daki yerleşkeye plastik mermi ettik göz yaşartıcı gaz kullanarak edenlere Karşı birkac kez baskın Yapılır .   

Buttu, "Şeyh Cerrah'a sahip olan ve Gazze'ye sahip olduklarına dair siyasi olarak topluluklarla halkın halkı, Şeyh Cerrah gibi insanların hoş karşılanmadığını" söyledi.

“İnsanlar çok güçlü bir şekilde ortaya çıkıyor;  Bu aşkla ilgili yer için onu yarı kınla ilgili bir kaya ile ilgili ile kal için onunla ilgili bir şey için zorlayan yaratmak."

Filistinli gideni Balad Partisi'nin lideri Sami Abou Shehadeh, Filistinliden uzaklaştığını söylüyor.

El Cezire'ye verdiği demeçte, "Abbas' İsrail'e yönelik ve kişisel kişisel çıkarlarına yönelikki Filistinli olma çok uygunlarına karşı ücretli bir ücretli olma çok uygunlarına" dedi.

Abouhad Sheeh, "Filistinli bir partinin liderisa ve Mescid-i Ak'yı ziyaret edemediğinizi veya Umm al-Fahm'daki bir olaya katılaamadığını, çünkü sizi kapılarını çizebileceklerini söyledi".

"Mansur dışlandı."

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.