Rockstar, bu yıl PS3 ve Xbox 360 için Kötü Haber verdi. Gta Oyunu İçin Şok edici Gelişme

 Rockstar, bu yıl PS3 ve Xbox 360'ta GTA Online'ı kapatacak

Bir klasik kullanımdan kaldırılıyor, ancak yalnızca eski konsollarda

Geliştirici Rockstar Games, Grand Theft Auto Online ve Rockstar Games Social Club aracılığıyla web sitesi istatistik takibinin Xbox 360 ve PlayStation 3'te 16 Aralık 2021'de kapatılacağını duyurdu. 2005 ve 2006'da başlatılan bu sistemler, sırasıyla ve daha yeni, daha güçlü konsol nesillerine yer açmak için uzun zamandan beri üretilmiyor.

Rockstar , oyun içi satın alımları kolaylaştıran Shark Cash Cards'ın 15 Eylül 2021'den sonra artık bu platformlar için satılmayacağını da sözlerine ekledi .

Bu değişikliklerin Grand Theft Auto V'nin hikaye moduna erişim veya bu modda ilerleme üzerinde herhangi bir etkisi olmayacağını belirtmekte fayda var.

Web sitesi istatistik takibi, 16 Eylül 2021'de Max Payne 3 ve LA Noire'ın Xbox 360 ve PS3 sürümleri için de kaldırılıyor.
Grand Theft Auto V, Eylül 2013'te sahneye çıktı ve GTA Online sadece bir ay sonra çıktı. Her ikisi de çok başarılı oldu ve GTA V şu anda şimdiye kadarki en çok satan ikinci video oyunu olarak yerini koruyor. Geçen ay itibariyle Rockstar, GTA V'in 145 milyon kopya sattı.

Hatta bazıları, oyunun kalıcı gücünün Rockstar'ı bir devam filminin lansmanında beklemeye ittiğine inanıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.