Retro tarz Playdate avuçiçi bir fiyat artışı alıyor, ancak haklı

 Retro tarz Playdate avuçiçi bir fiyat artışı alıyor, ancak haklı

Panic's Playdate, başlangıçta beklenenden 30 $ daha pahalı olacak

Panic'in yaklaşmakta olan Playdate el konsolu - kranklı olanı - fiyat artışı alıyor. Ancak geliştirici, birkaç kayda değer teşvikle artan maliyeti görünüşte haklı çıkardı. Şimdi tek ihtiyacımız olan sağlam bir lansman tarihi.

Resmi Twitter hesabında günü, Panik sözü el nihai fiyat 149 $ aslen teklif edilen fiyat kadar olan $ 179 olacak. Sistem, daha önce belirtildiği gibi iki kat daha fazla dahili depolama (artık 4 GB) ile gönderilecek ve piyasaya sürüldüğünde iki kat daha fazla oyun mevcut olacak (orijinal düzine yerine 24).

Playdate ekibi ayrıca ilk video güncellemesini de planladı Bununla birlikte şirket, birinci sezon oyunları, gelecekteki oyunlar ve ön siparişler hakkında ek ayrıntılar sağlayacak.

Güncelleme, 8 Haziran'da Pasifik'te sabah 9'da YouTube'da yayınlanacak. Ön siparişlerin video galalarından hemen sonra başlamayacağını belirtmekte fayda var. Panic, "Zamanı gelmeden size birçok uyarıda bulunacağız," dedi.

Panic's Playdate, radarımızı ilk kez 2019'un ortalarında geçti ve eski tarz havalı ve sıra dışı düşüncenin benzersiz karışımı sayesinde ilgimizi çekti. Akıllı krank mekanizmasıyla tamamlanan el tipi cihazın başlangıçta 2020 tatil sezonu için zamanında gönderilmesi planlanmıştı ancak pandemi nedeniyle 2021'e ertelendi. Gelecek haftaki video güncellemesinde kesin bir sevkiyat tarihi hakkında daha fazla bilgi edineceğimizi umuyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.