Renkli, çok sayıda grafik Kudan RTX 3090 $ fiyat etiketi ile sergileniyor

 1000 kişi'nin içinden  birisi olmak için beş bin dolar ödermiydiniz ?

Grafik kartlarının şu anda eBay'de küçük bir servet satıldığı yerde. Ancak Renkli iGame GeForce RTX 3090 Kudan söz'dan söz konusu, gerçek fiyatı bir soyucudan geliyormuş gibi görünüyor (4,999 $), dünyada buna sahip olan sadece 1.000 burada hayatta.

Bu tanıtımın başındaki Nvidia ile birlikte GPU müzesinin adının renkli, yeni abartılanki Kudan'ı. Kart, RTX 3090 GPU'dan muazzam miktarda performans alabilen VRM ve soğutma projelerini kapsamlı bir dizi dolu.

Kudan 3090'ın, 1.395 MHz RTX 3090'ın/1.695 MHz artırmalarında, ancak hızlarında, ancak Coloful'un Tek Tuşlu OC attma özelliği, bir dokunarak 1.860 MHz'e ulaşamayacağınıza dair olası. Hem hava hem de su sistemlerini birleştiren hibrit soğutma tasarımı sayesinde daha fazla bilginiz sayesinde yükseğe çıkarabileceksiniz.

Sistemin hava kısmı, 6 mm yüksek sıcaklık borularının yanı sıra Renkli'ın yeni "Fırtına Chaser" 90 mm fanlarını üçlü fanlı bir soğutucudan. Şirket, hava sistemi sistem içeriğine kadar kadar güçlü olduğunu söylüyor.

Bu arada sistem sistemi, genel bir su sistemi ve iki boru aracılığıyla iki boru aracılığıyla bir 240 mm'lik bir şekilde gösterilir. Ayrıca, Stäubli tarafından kullanılmış ve 360 ​​derece taşıyanlardan oluşan yeni bir parçana sahiptir.

Renkli, pimli yardimci PCIe, normal araçtan birine sahip olan araçtan olan 350W ila ila 450W güç kadar üçW arasında henüz aşırt edildiğinde 420W ile 450W arasında ve Renkli'nin onu 500W'a değerlendirdiğini belirtiyor.

Kudan, başka bir yerde, gerçek zaman izleme için için, kendine özel, 60 Hz'lik bir geniş sahip. Dikey kart kurulumları için LCD'yi 90 derece bile çevirebilirsiniz. Ayrıca özel mülk ve RGB aydınlatması ve saat tarzları olan Çin desenleri çok şekil bir tasarım var.

Bunun üzerine çok fazla güvendiğine dair şüphe yok. Bu, yalnızca 1.000 adet üretilebileceğinde, 4.999 $'lık bir fiyatta bulunduğunda - eBay'de çoğu RTX 30'dan daha - de paranız için Kudan fazla 90 bir tornavida, tuş ve bir grafik kartı alıcısı alıyorsunuz.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.