Perakendeciler olası Nintendo Switch Pro MSRP'yi sızdırıyor, yakında ön sipariş lansmanı

 Perakendeciler olası Nintendo Switch Pro MSRP'yi sızdırıyor, yakında ön sipariş lansmanı

Gülünç derecede yüksek fiyatlara ve şatafatlı tarihlere bakılırsa, muhtemelen yer tutucularla uğraşıyoruz.

Nintendo Switch'e yapılacak bir yükseltme hakkında, herkesin daha iyi bir şey olmadığı için Switch Pro'yu aradığına dair birçok söylenti duyduk. Bazı spekülatif donanım tahminleri ve bir sürüm penceresinin tahminleri dışında somut bir bilgi yok.

Fransız elektronik mağazası Boulanger , Nintendo Switch'in bir sonraki söylentisi için yanlışlıkla bir ürün sayfası yayınladı. Sayfanın ekran görüntüsüne göre, Nintendo aslında ona " Süper Anahtar " yerine Switch Pro diyor Ayrıca, yaklaşık 484 ABD Doları olan 399 Euro'luk bir MSRP'yi gösterir. Bu fiyat, yeni Switch'i PS5 dijital ile aynı seviyeye getirdiği ve XBSS'nin çok üzerinde olduğu için şüpheli görünüyor.

İkinci bir ekran görüntüsü, perakendecilerin dahili envanter ekranını gösterir. Açıkça yer tutucu olan 31 Aralık 2039'a kadar "geçerlilik" tarihlerini gösterir. Her iki ekranda da çıkış veya ön sipariş tarihlerinden bahsedilmiyor.

Ancak bu haftanın başlarında Centro Leaks, isimsiz bir perakendecinin 4 Haziran ve 30 Haziran'da başlayan ön siparişleri gösteren ekran görüntülerini "doğruladığını" bildirdi. 4 Haziran tarihi (bugün), Nintendo o gün aniden bir şey duyurmadığı sürece geçersizdir. bitti. Diğer tarih olan 30 Haziran, kulağa tipik bir yer tutucu gibi geliyor.

Yer tutuculardan bahsetmişken, perakendeciler genellikle web sitelerinde bilinmeyenlerin yerine yanlış bilgiler içeren ürün sayfaları tasarlarlar. Bazen bu sayfalar yanlışlıkla yayına girer. Öyleyse bu "sızıntıyı" bir söylenti olarak ele alın. İsim ve fiyat dahil her şey, Nintendo onlara daha fazla bilgi aktarana kadar her perakendecinin en iyi tahmini olabilir.

Bununla birlikte, bu tür sayfaların ortaya çıktığını görmeye başladığımızda, genellikle bir ürün sürümünün yakında olduğunu gösterir. Bu yılın başlarında, içerdekiler bileşenlerin bu yaz montaj hatlarına gönderilmeye başlayacağını ve bu sonbaharda olası bir sürümün piyasaya sürüleceğini söyledi. Yani ön siparişler gerçekten de yakında yayına girebilir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.