Netflix'in Geeked Week festivali: İşte En iyi seçimlerimiz

Netflix'in Geeked Week festivali: En iyi seçimlerimiz
Netflix'in ilk Geeked Haftası başarılı oldu.
Netflix, hayranlarına gelecek şovlar için birçok yeni fragman sağlayan beş günlük bir kutlama olan ilk Geeked Week sanal etkinliğini tamamladı. Netflix YouTube arşivinde incelenecek daha pek çok şey var, ancak burada izleyicilerimizin ilgisini çekebilecek birkaç öne çıkanı vurguladık.
Resident Evil: Infinite Darkness , 1996'da başlayan, dönüm noktası olan hayatta kalma korku serisine dayanmaktadır. Netflix'in yeni CGI serisi, Resident Evil 4 ve Resident Evil 5 olayları arasında geçiyor ve yıldız Claire Redfield ve Leon S. Kennedy, tanıdık karakterler RE evreni içinde. 8 Temmuz 2021'de gösterime girmesini bekleyin.
Ayrıca, yapım aşamasında olan yeni bir canlı aksiyon RE serisi hakkında da bilgi edindik; daha fazlası burada Polygon'un izniyle.
Kupa Şovu! 2017 retro çizgi film platform oyununa dayanmaktadır ve Wayne Brady'yi King Dice olarak canlandırmaktadır. Netflix, diziyi Cuphead ve kardeşi Mugman'ın talihsizliklerini izleyen karakter odaklı bir komedi olarak tanımlıyor.

Herhangi bir prömiyer tarihi belirlenmedi, bu yüzden şimdilik devam etmemiz gereken tek şey bu gizli bakış.
Geçen ay Netflix, Masters of the Universe: Revelation için bir dizi yeni görüntü paylaştı ve şimdi, animasyon dizisini ilk kez çalışırken görüyoruz. Seslendirme ve olay örgüsü sanat eseri kadar yaşayabilirse, burada gerçek bir muamele içinde olacağız.

10 bölümlük projenin ilk beş bölümünün 23 Temmuz'da gelmesi planlanıyor.
Netflix, yayın etkinliğinin beşinci ve son gününde The Witcher'ın ikinci sezonu için kısa bir teaser paylaştı . Sadece bir düzine saniye sürmesine rağmen, görünüşe göre bu teaser'da tonlarca Paskalya yumurtası var. Serinin büyük bir hayranıysanız, neler öğrenebileceğinizi görmek için hiç şüphesiz bir kereden fazla izlemek isteyeceksiniz.

Ayrıca 9 Temmuz'da pek çok "sürpriz ve özel ilk bakış" vaat eden bir WitcherCon sanal etkinliği de var .
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.