Motorola, Akıllı Cihazları için, Yeni ortaği ile akilli telefondaki ilk hedefini açıkladı

 Motorola, yeni Moto Defy telefonu için Bullitt ile ortak oldu

Moto G9 Play sağlamlaştırılmış bir makyaj alıyor

Motorola'nın 9 yıllık bir aradan sonra 'Defy' serisine geri dönüşünü işaret eden yeni Moto Defy gibi telefonlarda çoğunlukla biçim üzerinde bir işlev durumu söz konusu. Bu orta sınıf koruyucu, Motorola'nın dirilen serisinin ilk üyesidir ve açık hava kullanıcıları için CAT ve Land Rover markalı dayanıklı telefonlar yapan Bullitt Group ile ortaklaşa inşa edilmiştir. IP68 derecesi, MIL-spec 810H sertifikası ve Gorilla Victus ekranı ile Moto Defy, seçili Avrupa ve Latin Amerika pazarlarında 329 € / 279 £ (387 $) fiyatla piyasaya çıkıyor.

Elbise Moto G9 Çal sert tulum ve yeni olsun Moto Defy , şimdi Gorilla Glass VICTUS korunuyor büyükçe 6,5 inçlik 720p ekrana sahip aslanağzı en 662 SoC tarafından desteklenen bir orta korucu.

Moto Defy, çift sızdırmaz bir muhafaza ile birlikte gelir ve kum, toz, kir ve nem gibi sert unsurlara karşı koruma için IP68 derecesine sahiptir. 3,5 mm jakı ve şarj bağlantı noktası da su geçirmezdir ve telefonun kendisi 35 dakika boyunca 1,5 m / 5 ft suya daldırılabilir.

Ayrıca 1,8 m / 6 ft düşmelere dayanacak ve titreşimlere ve devrilmelere karşı korumak için yapısal olarak güçlendirilmiş bir devre kartına sahip. Moto Defy, Samsung Galaxy S20 TE kadar uç bir model olmasa da , günlük hayatın zorlu hava koşullarına, gürültülere ve dökülen kahvelere dayanmalıdır.
Motorola, tüketicilerin yüzde 34'ünün son üç yılda telefonlarını kırdığını veya zarar verdiğini ve bunun Moto Defy'ı değerli bir teklif haline getirdiğini söylüyor. Sertleştirilmiş dış yüzey ve 5.000 mAh pil ile cazip görünse de, bazıları / boyutu, son nesil (5G olmayan) yonga seti, 4GB/64GB microSD genişletilebilir depolama alanı ve vasat bir kamera sistemi ile ertelenecek.

Yazılım açısından, Moto Defy, Android 10 ile birlikte gelir (Android 11'e yükseltilebilir). Motorola ayrıca Android Enterprise düzeyinde destek, iki yıllık güvenlik güncellemeleri ve 2 yıllık garantiye de dikkat çekiyor. Telefon, önümüzdeki haftalarda belirli pazarlarda piyasaya sürüldüğünde sahte yeşil ve siyah renklerde sunulacak.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.