Intellivision'dan Amico, Nintendo tarz bir "aile konsolu" olmak istiyor

Onu AAA oyunları ve satın almaları arasında kaçırmış olabilir, ancak Intellivision'ın E3 içinden sunma, yaklaşmak olan Amico'yu Nintendo benzeri bir "aile olan" olarak önerdi. E3'te bir şey için bir şey gibi görünen bir şey gibi görünüyor.
Microsoft'un şekerleme ve Nintendo'nun zaman ayarlı Breath of the Wild devamı gibi yeni Xbox Game Pass başlıklarını dağıtması arasında yer alan bu yılki dijital E3, 2D ve 2 boyutlu bir ev konsolu olan Intellivision Amico hakkında için 10 dakika bulmayı başardı. 2.5D atari oyunlarının oyunlarını göre göre düşünülebilecek ev alanı olan aile dostu pazarlar.
Amico'nun ilgi çekici özelliği kontrolörler; Konsol, sayısal tuş takımının yerini alan bir kişi ve onun kendi dilindeki bir gösterime sahip olması konusunda vurgulayan bir sunuma gereken iki küçükyle birlikte gelir.
Kontrolörler ayrıca Wii uzaktan kumanda ve Switch Joy-Cons'a benzer hareket kontrolleri fazla ile ve konsol, daha oyuncuyu dahil etmek için akıllı telefonları bağlayabilir.
Konsolun tamamı için tamamlanmak üzere, beğenilerini ve ciddiye almak için üstteki girintisinin düşünülecek fazla bir şey, ancak RFID özelliği, gösterişsiz ödeme benzerliği için bir görünüm olarak gösterilmişti. Bunun üzerine, hem konsolda hem de kontrolörlerdelilerde kullanılan temel araçlarda var, aile pazarına yönelik hafif kafalarda; Amico'nun, çevredeki gösterişli LED'leri en çok takdir etmede olan çekirdek oyuncudan büyükanne ve büyükbabalara gelecek.
Amico'nun destek amaçlı oyunları, Earthworm Jim 4 ve Ecco the Dolphin'in cana yakınlığı, onun ikisi de 30. yaşne yönelik halefi. Intellivision bir başlık özelliği olarak dokunsal bildirim ve gösterilen çok oyunculu modu, ganimet kutularını ve ücretli DLC'yi bir yedek olarak öne sürmeden önce - iyi performans için e-postayla ve sertifikalar teklifleri çizerken lider tablodan öncedi .

Şirket başkanı Tommy Tallarico, Roblox'u "OOF!" Dile getirmesini gösterimi açıldı. oyun yerki yaşam boyu başarıları arasında bir kez daha -posta yoluyla "Groovy!" Siz girebilirsiniz üç imzalı Earthworm Jim baskısı için bir çekilişle sonlandırdı. Onu biraz şey gerçeküstü hissettirdi.

Bu, bir aile konsolu pazarının olmayacağı anlamına gelmiyor. Ne de olsa, 2000'lerin başında Sony ile ham grafiksel yetenekte bunu yarışmaya katılmalarını sağladıklarından beri evlerini yaptı, ancak Intellivision, oyunlarının 80'lerin arcade oyunlarının yenilenmiş gibi oynamalarının nasıl olacağı bekleniyor. Bazı bazı, bunlar ne olduğunu .

Benzer şekilde, Jackbox Parti Paketleri ve benzer bir şekilde bir okulda bir hayatta bir dünyada, Amico'nun küçük çocuklarından olanlardan ve çok' kapsamlı bir şekilde kopuklarını sergiliyor. Oyunları kendi kontrolleri ile konsollara getirebilme özellikleri.
Oyun pazarının daha basit, aile sonunu bir şey olacak bir şey olacak büyük olacak ve Intellivision 10 olacaktır (veya küçük olanlar için 20 seçim) yazılımlardan, yaygın büyük indirimlerin fiyatları ve daha kolay hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. .

Kendinden, ancak kendisine ait, Switch'ten ve sözlüğünün fiyatı kitaplığından çok fazla olmayan 249 $ 'lıkla satılacak ve bu bir tuhaf, onun sunduğu sunum, olası alıcılar için en ikna edici.

Bakın Amico'nun çıkışını için 10 Ekim'e kadar beklememiz gerekiyor.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.