Instagram yakında kullanıcılarıni bilgisayar da sevindirecek haber

 Instagram yakında kullanıcıların masaüstünden içerik yayınlamasına izin verebilir

Üçüncü taraf araçları gerekmez

Instagram, kullanıcıların web sürümünü kullanarak bir masaüstü/dizüstü bilgisayardan resim veya video göndermesine izin vermeyen birkaç sosyal medya uygulamasından biri olma gibi sinir bozucu bir ayrıcalığa sahiptir, ancak bu yakında değişebilir.
Facebook, Twitter ve benzer uygulamalardan farklı olarak, Instagram'a içerik göndermek, üçüncü taraf araçları kullanma yoluna gitmediğiniz sürece mobil uygulamayı gerektirir. Platformun hayranları, sosyal medya danışmanı Matt Navarra'nın sınırlamanın kaldırıldığını ortaya çıkardığını bilmekten memnun olacak.
Özelliğin test edilmesinde görev alan kişilerden biri olan Navarra, masaüstü üzerinden oluşturulan ve yayınlanan Instagram gönderilerinin görüntülerini tweetledi.
Sahibi Facebook, Bloomberg'e yaptığı açıklamada testi onayladı . Sözcü Christine Pai, "Pek çok kişinin bilgisayarından Instagram'a eriştiğini biliyoruz" dedi. "Bu deneyimi geliştirmek için şimdi masaüstü tarayıcılarıyla Instagram'da bir Akış gönderisi oluşturma yeteneğini test ediyoruz."
Testin bir parçası olup olmadığınızı öğrenmek için tarayıcınızda Instagram sitesine gidin ve sağ üst köşedeki simge tepsisinde yeni bir "artı" sembolü olup olmadığını kontrol edin.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.