Huawei, P50 modelinin tasarımını gösterdi!

 Huawei, P50 modelinin tasarımını gösterdi!

Bugün düzenlenen etkinlikte yeni işletim sistemi HarmonyOS ve birkaç ürününü tanıtan Huawei, P50 modelinin de tasarımını gösterdi.

Çin’de düzenlenen bir etkinlikte yeni HarmonyOS işletim sistemini tanıtan Huawei, ek olarak yeni tableti ve birkaç ürününü daha duyurdu. Lansmanın sonlarında ise şirket sürpriz şekilde Huawei P50 modelinin tasarımını gösterdi.

Huawei P50 tasarımı netlik kazandı

Uzun bir süredir sızıntılarıyla gündeme gelen Huawei P50,modelinin tasarımı bugün netlik kazandı. Çinli üretici her ne kadar bu telefonun lansmanını gerçekleştirmese de, küçük bir sürpriz yaparak kullanıcılarda merak uyandırdı.

Huawei P50‘nin paylaşılan resmi görseline, aslında daha önce sızdırılan render görüntülerinden aşinayız. Çinli üreticinin yaklaşan amiral gemisi, arka tarafında büyük lenslere sahip oval bir kamera kurulumu ile gelecek.

Öte yandan Huawei, yeni amiral gemilerinin ultra ince olacağını, aynı zamanda arka kamera çıkıntısının ise oldukça hafif ve kibar bir görünümde geleceğini belirtiyor. Şirket ne yazık ki bu telefonların teknik özelliklerine değinmedi. Ancak önceki sızıntılar sayesinde bu özelliklerden bazılarını çoktan öğrendik.

Üç adet P50 ile karşımıza çıkacak olan Huawei; P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus modelleriyle kozlarını oynayacak. Bunlardan P50 ve P50 Pro Plus da Kirin 9000 yonga setine yer verecek olan Huawei, standart modelde ise Kirin 9000E yonga setini kullanacak. HarmonyOS ile gelecek olan bu telefonların ne kadar başarılı olacağı ise şimdiden merak konusu.


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.