Daha hızlı işlemci, gelişmiş kablosuz bağlantı ve daha iyi bir ekran sunmak için Apple Watch yenilemesi

 Daha hızlı işlemci, gelişmiş kablosuz bağlantı ve daha iyi bir ekran sunmak için Apple Watch yenilemesi

Apple, Apple Watch'a ek işlevler eklemek için çalışıyor

Apple'ın, ilkinin bu yıl içinde Apple Watch Series 7 olarak piyasaya sürülmesi beklenen yeni bir Apple Watch modeli dalgası üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bununla birlikte, kan şekeri sensörlü bir varyantın hazır olması pek olası değil. birkaç yıl daha. Bunun gibi non-invaziv bir özellik, şeker hastaları tarafından glikoz seviyelerinin izlenmesine yardımcı olması açısından memnuniyetle karşılanacaktır.


Konuya aşina olan kaynaklar Bloomberg'e yeni giyilebilir cihazın daha hızlı bir işlemci, gelişmiş kablosuz bağlantı ve güncellenmiş bir ekrana sahip olacağını söyledi . Apple'ın, ekranı ön kapağa yaklaştırmak için yeni bir laminasyon tekniği kullanan daha ince ekran çerçeveli modelleri test ettiği bildiriliyor. Seri 7, öncekinden biraz daha kalın olabilir, ancak ortalama bir kullanıcının fark edeceği kadar değil.

Bu yılki güncellemenin ayrıca bir vücut ısısı sensörü içermesi gerekiyordu, ancak kaynaklar bu özelliğin 2022 güncellemesinde piyasaya sürülmesinin daha muhtemel olduğunu söylüyor.


Apple'ın 2022'de giriş seviyesi Apple Watch SE'nin halefini piyasaya süreceği ve ekstrem spor sporcularını hedef alan, belki de "macera" veya "kaşif" olarak adlandırılan yeni bir model tanıtacağı bildiriliyor. Açık hava meraklıları için bir model, Apple'ın Casio ve Garmin gibi şirketlerin benzer sağlam teklifleriyle rekabet etmesine yardımcı olabilir

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.