Bu bir kız!: Prens Harry, Düşes Meghan 2. çocuğa hoş geldin diyor

Bu bir kız!: Prens Harry, Düşes Meghan 2. çocuğa hoş geldin diyor
Harry ve Meghan, kızlarına Kraliçe Elizabeth ve Prenses Diana'nın adını verdiler.
Sussex Dükü ve Düşesi Prens Harry ve Meghan şimdi iki çocuk sahibi.

Çiftin basın sekreterinden yapılan açıklamaya göre Meghan, 4 Haziran Cuma günü saat 11:40'ta çiftin ikinci çocuğu olan bir kızı dünyaya getirdi.

Bebeğin adı, Harry'nin büyükannesi ve annesinden sonra Lilibet "Lili" Diana Mountbatten-Windsor.

Harry ve Meghan , Archewell organizasyonunun web sitesinde yaptığı açıklamada, "4 Haziran'da kızımız Lili'nin gelişiyle kutsanmıştık . O, hayal edebileceğimizden çok daha fazlası ve ona minnettarız. dünyanın dört bir yanından hissettiğimiz sevgi ve dualar. Ailemiz için bu çok özel zamanda gösterdiğiniz nezaket ve desteğiniz için teşekkür ederiz.”

Lili 7 lbs, 11 oz ağırlığındaydı. Çiftin basın sekreterinden yapılan açıklamada, hem anne hem de çocuğun sağlıklı ve iyi durumda olduğu ve eve yerleştiği belirtildi.

Açıklamaya göre, "Lili, adını aile lakabı Lilibet olan büyük büyükannesi Kraliçe Majesteleri'nden almıştır. Orta adı Diana, sevgili merhum büyükannesi Galler Prensesi'ni onurlandırmak için seçilmiştir."

Kraliyet ailesinin üyeleri, Harry ve Meghan'a tebriklerini ilettiler.

Harry'nin kardeşi Prens William ve eşi Düşes Kate, Twitter'da "Bebek Lili'nin gelişiyle ilgili mutlu haberden hepimiz çok memnunuz. Harry, Meghan ve Archie'yi tebrik ediyoruz" dedi .

Buckingham Sarayı'ndan bir sözcü, "Kraliçe, Galler Prensi ve Cornwall Düşesi ile Cambridge Dükü ve Düşesi, Sussex Dükü ve Düşesi'nin bir kızının doğum haberiyle bilgilendirildiler ve bu durumdan çok memnunlar" dedi. Bir açıklamada.

Harry'nin babası Prens Charles ve eşi Cornwall Düşesi Camilla, Twitter'da "Bebek Lilibet Diana'nın gelişi için Harry, Meghan ve Archie'ye tebrikler" dedi.

Lili , Mayıs ayında 2 yaşına giren ağabeyi Archie'ye katılır .
Meghan, California'daki ikinci çocuğunu Santa Barbara'daki Santa Barbara Cottage Hastanesi'nde doğurdu ve yeni doğan bebeği Amerika Birleşik Devletleri'nde doğan ilk kıdemli kraliyet bebeği ve kraliçenin Birleşik Krallık dışında doğan ilk büyük torunu oldu. .

Harry ve Meghan , İngiltere kraliyet ailesinin kıdemli çalışan üyeleri olarak rollerinden ayrıldıktan sonra geçen yıl Kaliforniya'ya taşındı .

California'lı bir yerli olan Meghan, Archie'yi Sussex'lerin o sırada yaşadıkları Windsor, İngiltere'deki evinin yakınındaki bir Londra hastanesinde doğurdu.


Bebek, Nisan ayında 99 yaşında Prens Philip'in ölümünden bu yana kraliyet ailesinin ilk bebeği olacak .

Prens Harry ve Meghan , Sevgililer Günü'nde ikinci çocuklarını beklediklerini kamuoyuna duyurdular .


Hamilelik duyurusu, Meghan'ın New York Times'ta geçen yaz çiftin yaşadığı bir hamilelik kaybı hakkında bir makale açmasından üç aydan kısa bir süre sonra geldi .

Meghan, haberleri birlikte paylaşabilmeleri için röportaja katılmasını bekledikten sonra, Harry Winfrey'e "Bu bir kız" dedi.

"İnanılmaz. Sadece minnettarım," dedi Harry o sırada kendi tepkisini anlatarak. "Herhangi bir çocuğa sahip olmak, herhangi biri ya da herhangi ikisi harika olurdu, ama önce bir erkek sonra bir kız çocuğu olmak, yani, daha ne isteyebilirsiniz ki?"

"Artık ailemize kavuştuk" dedi. "Biz dördümüz ve iki köpeğimiz var, biliyorsun."

Çift, Winfrey'e daha fazla çocuk sahibi olmayı planlamadıklarını söyledi ve Winfrey'e "İki mi?" dedi.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.