Beats, aktif gürültü engelleme, Android ve iOS desteği ile 149,99 ABD Doları tutarındaki Studio Buds'ı duyurdu

 Beats, aktif gürültü engelleme, Android ve iOS desteği ile 149,99 ABD Doları tutarındaki Studio Buds'ı duyurdu

Beats Studio Buds resmileşti

Beats, ilk olarak Mayıs ayında sızdırılan ve bu ayın sonlarında 150 doların altında bir fiyata satışa sunulan bir dizi gerçek kablosuz kulaklık olan Beats Studio Buds'ın tanıtımıyla çalışma haftasına başlıyor.


Studio Tomurcuklar Beats merkezi bir katı piston ve esnek bir dış çevreye sahip özel 8.2 mm'lik, çift elemanlı diyaframlı sürücüleri bulunmaktadır. Her 5.1 g tomurcuk, kulak basıncını azaltmak için lazerle kesilmiş bir mikro havalandırma deliğine sahiptir ve ideal bir uyum için üç silikon kulak ucu ile birlikte gelir. Ayrıca sıçrayan suya ve tere karşı IPX4 derecesine sahiptirler ve Android ve iOS cihazlarla tek dokunuşla eşleştirme sunarlar.


Aktif gürültü engelleme ve çevrenizdeki dünyayı daha iyi duymanızı sağlayan şeffaflık adı verilen bir mod standart olarak gelir. Çift ışın oluşturan mikrofonlar, daha iyi netlik için sesli aramalar sırasında arka plandaki gürültüyü filtreler.

Pil ömrü, şarj başına sekiz saate kadar olarak derecelendirilmiştir; bu, ANC veya şeffaflık modu etkinleştirildiğinde beş saate düşer. Birlikte verilen pil kutusu, toplam birleşik dinleme süresini 24 saate (veya yukarıda belirtilen modlar kullanımdayken 15 saate) kadar iterek iki tam şarj sağlayabilir. Beş dakikalık şarj, bir saate kadar oynatma sağlayabilir.


Geçen ay iOS kodunda yeni Beats Studio Buds'a referanslar bulundu.


Yeni Beats Studio Buds, 149,99$ fiyatla, istediğiniz siyah, beyaz veya kırmızı renk seçenekleriyle bugünden itibaren ön sipariş vermeye hazır . 25 Haziran'da gönderilmelerini bekleyin.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.