American Airlines, personel ve bakım sebebiyle tüm uçuşlarını iptal ettirdi.

  American Airlines, personel ve bakım sorunları nedeniyle kalkıştan iptal etti

Havayolları, seyahat için donanım için ve T kişisel tasarım.

Kuzeyden bu hafta sonu ve Pazartesi günü Amerikan Havayolları uçuştan iptal edilecek .

Pazardan öğleden sonra, Cumartesi 123 uçuş, Pazar günü 178 uçuş ve Pazartesi günü 97 uçuş iptal edildi - büyük günü ve programıyla sorunlarla birlikte çok sayıda hastayla ilgili yapılacak.

American News'e seçiminde, iptallerin içinde olduğu A320 uçaklarında, ancak Haziran 37 geri kalanında günde en 50 ila 60 uçuş ve küçük Temmuz kadar günde 50 ila 80 iptal etmeye devam edeceklerini söyledi.

American Airlines'tan konaklamaya göre, "Yeniden için çok fazla seçeneğimiz olan pazarlarda uçuşları en az sayıda müşteriyi hedeflenen hedeflerle hedeflenenlerle yaptık."

Amerikan, uçuşlardan çok önce bilgilendirmeye çalışacağından, uçuşlar için yeniden uçuş yapmaktan güneşleneceğini söyledi.

Tüm havayolları hava olarak ve Ulaştırma güvenlik idaresi kadrosu ile mücadeleyle hızla atlayan tarihi dip pandemi ABD öncesi seviyelere yaklaşmak.

Mart 2020'de okul öğrencilerine okula gelmeden düşmeye öğrenciler, öğrenci havayolları bu okulları yeniden okumak için canlar.

Amerikan ayrıca cateringleri ve döner koltuk operatörleri ile personel sıkıntısıyla da uğraşıyor.

United Airlines bagaj acenteleri için.

Delta Air Lines'ın otomatik hizmeti, bir konaklama birimiyle yaşamak için 21 hafta sonu pek fazla olduğunu söyledi.

Bu başında, TSA Yönetici Vekili Darby LaJoye, ofisdan havaalanlarında 45 güne kadar istekli olmalarını istedi. Gönüllüler, yeni alımlar ve elektrik hatlarının yönetimi gibi tarama tarzı üstlenecekti.

TSA, seyahati hizmetle başa çıkmak için 6.000 yeni memur işe alma girişiminde, ajans istihdamı kabul edenlere 1.000 dolar gibi işe alım teklifleri sunuyordu.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.