2K'nın yapım aşamasında olan bir 'Marvel XCOM ile buluşuyor' oyunu E3'te ortaya çıkabilir

 2K'nın yapım aşamasında olan bir 'Marvel XCOM ile buluşuyor' oyunu E3'te ortaya çıkabilir

Ayrıca bir Borderlands yan ürünü de yolda

XCOM ve modern versiyonları şimdiye kadar yapılmış en iyi sıra tabanlı oyunlardan bazılarıdır, ancak onları nasıl daha iyi hale getirebilirsiniz? Elbette karakterleri Marvel süper kahramanları ve kötü adamlarıyla değiştirin. Bu fantezi senaryosu gerçek gibi görünüyor ve oyun E3'te duyurulabilir.

Reddit kullanıcısı "swine_flu_greg" , 2K Games'ten duyurulmamış dört oyunun bir listesini sızdırdı : NBA 2K22, Wonderlands adlı bir Borderlands yan ürünü, Vault kod adlı bir aksiyon oyunu ve kod adı CODA olan ve XCOM yapımcısından gelen "XCOM with Marvel kahramanları" projesi Firaksis. Ayrıca karakterleri seslendiren bazı ünlü oyuncuların yer aldığı söyleniyor.

Posterin kendisi, sızıntıyı "en büyük tuz tanesi" ile almanızı tavsiye ediyor ve biz genellikle yapardık. Ancak, ünlü Bloomberg oyun gazetecisi Jason Schreier, söylentiye güven verdi. Eski Kotaku yazarı, "Evet, bu 2K sızıntısı gerçek ama hepsinin E3'te olacağından emin değilim" diye tweet attı "Yine de Marvel XCOM için sabırsızlanıyorum." Bu arada GamesBeat'ten Jeff Grubb, sızıntının doğruluğunu onayladığını söyledi.

Diğer oyunlara gelince, hiç de şaşırtıcı olmayan NBA 2K22'nin bu yılki kapak sporcusu olarak Dallas Mavericks efsanesi Dirk Nowitzki olduğu söyleniyor. Muhtemelen Mafia III/Definitive Edition geliştiricisi Hanger 13 tarafından yapılan Volt kod adlı oyun, heyecan verici bir olasılık olan "Cthulhu Saints Row ile buluşuyor" olarak tanımlanıyor.

Dört oyunun finali olan Wonderlands, Tiny Tina'yı içeriyor - buna Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı adı verilebilir - ve bildirildiğine göre önceki Borderlands oyunlarıyla aynı tarzda oynayacak ve oyuncular "Multiclass-Heroes" un kontrolünü ele geçirebilecek. Take-Two daha önce "yeni bir Gearbox serisinin" Nisan 2022'den önce geleceğini doğrulamıştı.

Tamamen dijital olan E3 2021 etkinliği, 12-15 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Take-Two Interactive'in canlı akışı 12 Haziran'da, Gearbox'ınki ise 14 Haziran'da gerçekleşecek.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.