Turkcell Paycell Nedir?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Turkcell Paycell Nedir?

Paycell, Turkcell şirketinin abonelerine sunduğu hem limitli kredi hizmeti hemde finansal işlerinizi yapabileceğiniz bir hesaptır. Bir banka hesabı gibi. Turkcell faturalı hatları olan tüm Vatandaşlar Paycell uygulamasını kullanıma açabilir. Paycell hakkında daha detaylı bilgi ve sıkça sorulanları aşağıdan sıraladık.

Paycell Hesabını Nasıl Açabilirim

Paycell kredi hesabınızı açabilmeniz için önce Turkcell Faturalı bir hattınız olması gerekiyor. Ardından size en yakın Turkcell bayilerine gidip açabilirsiniz veya Android'li bir cep telefonunuz varsa Google Play'den paycell uygulamasını indirip-kurup hızlı bir şekilde kullanıma açabilirsiniz.

 

Paycell Kredi Limiti Ne Kadar Veriyor

Paycell kredi limiti Turkcell abonelerin durumuna göre para limitinde değişkenlik gösterebilir. En düşük limit 200 TL'den başlar. Benim babamın paycell limiti 650 TL örneğin.

Paycell İle İnternetten Alışveriş Yapabilirmiyim

Evet Paycell ile internetten alışveriş yapabilirsiniz. Paycell kartınızın bilgileri ile internetten alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartından bir farkı yok.

Paycell ile Neler Yapılır

İnternetten alışveriş, Para gönderme, TL yükleme, TL gönderme, Fatura ödeme, Paket yükleme, İstanbul karta bakiye yükleme,  diğer banka kartları ekleme, Para yükleme, normal bir bankanın yaptığı çoğu şeyi yapabilirsiniz.

Paycell Kart Nasıl Alabilirim

Paycell kartı çıkarmak için size en yakın Turkcell bayilerine veya uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Tahminen 5 gün içinde adresinize teslim ederler.

Paycell Kredilerin Geri Ödemesi Nasıl Oluyor

Kullandığınız Paycell hesabındaki krediler Ay sonu faturanıza yansır. Yani Turkcell faturalarınızı öderken paycell kredileri ile birlikte ödüyorsunuz. Her ay sonu Turkcell hatlarınızın ödemesi ile birlikte yapıyorsunuz.

Paycell'den Nakit Para Çekebilirmiyim

Evet Paycell hesabınızdan nakit para çekebilirsiniz, şöyle çekebilirsiniz ya paycell kartınız ile ATM'lerden çekebilirsiniz veya paycell hesabınızdaki krediyi bir başka banka hesabına transfer ederek nakit para çekmiş oluyorsunuz.

Paycell Kampanyalar

  • Trendyol'dan Paycell ile 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim.

  • Hepsiburada'da Paycell ile 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL kazanıyorsunuz.

  • Şok Marketlerde Paycell QR harcamanıza 10 TL hediye.


 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. 50 tl ve üzeri harcamalarda 10 tl hediye veriyor

    YanıtlaSil
  2. türk telekomda var mı acaba bundan?

    YanıtlaSil