Osman Bey Haini Buldustyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Osman Bey Haini Buldu

Bugün Kuruluş Osman 49.bölümü izledim gerçekten çok sürükledi bu bölümü baya güzel geçti. Osman bey emmisinden dündar beyden şüphelenmeye başladı. Fakat kanıtlamadan birşey yapmıyor. Onun için bu bölümde bazı tatikleri oldu ama Dündar beyde çok akıllı davranıyor. Ama 50. bölüm yada 51. bölümde dündar beyin hain olduğu kesin kanıtlanacak.

Diğer yandan malhun hatun kara şaman togay ile karşı karşıya geldi bu bölümde togay malhun hatunu bıçakladı ama öldürmedi osman beye haber vermesi için bir kaç şey söyledi.

Togay'dan herkes çekiniyor ama togay da osman beyden çekiniyor açıkçası. Şuan osman beyin tek düşüncesi haini bulmak olacak ve farklı planlar yapacak dündar bey de bunun farkında bakalım ileri ki bölümlerde gelişmeler nasıl olacak merak ediyorum doğrusu.

Malhun hatun babasının bu durumundan dolayı çok sinirli intikam alma yolunda togayı öldürmek istiyor diğer yandan haini bulmak istiyor. Diğer yandan obadaki tüm beylerin osmana karşı güveni azalıyor osman beyde birlik mesajları veriyor.

Benim istediğim önümüzdeki bölümlerde şu dündar beyin hain olduğu bir an önce kanıtlansın valla ben bile izlediğim yerde sinir olmaya başladım şu dündar hainine.

Togay'ın Osman beyi zayıflatmak için türlü türlü planları var ve dündar bey sayesinde planları işe yarıyor Osman beyin önce obadaki hainleri temizlemesi gerekiyor. Şu dündarın kellesini bir an önce alsınlar da rahatlayalım.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.