İçki sonrası gozlerimde bulanık görme

Dün baya içmişim, bugün işe gözlerim bulanık görüyor. Hâlâ geçmedi korkmaya başladım şuan bu yazıyı bile yazmakta zorlaniyorum.  Tüm herşeyi bulanık görüyorum. Ağzımın heryeri yara içinde . Dün neyaptığımı bile hatırlamıyorum sanırım çok içmişim.

Varya gerçekten bu alkolün herşeyi zarar valla bak!  Hava bugün müthiş güzel güneşli ama ben hala heryeri bulanık görüyorum. Dünkü takıldığımız arkadaşa sordum dün biz ne içtik bu kadarda ben savaştan çıkmış gazi gibiyim bugün dedim. Gözlerim de sorun var dedim heryeri bulanık görüyorum dedim. Daha sonra ağzımın heryeri yara içinde dedim.

O da birşey olmaz 2 güne geçer dedi. Şaka maka şuan heryeri bulanık görüyorum.  Bu beni korkutmaya başladı gerçekten.

 

Gerçekten birdaha içmeyeceğim bu alkolü. Heryeri zarar bu alkolün içtiğimiz herzaman kesin birşey oluyor yani başımıza kesin bir iş geliyor. Bana göre bu gerçekten aptallık başka açıklaması yok.

Dün öyle  içmişim ki hiçbirşey hatırlamıyorum bugünde kalktığımda savaştan çıkmış gibi bir halım vardı.

Biliyor musunuz gerçekten sanki gözlerime perde inmiş gibi gerçi kaçak alkol falanda içmedik neden bugün bana böyle hasarlar oldu anlamadım.

Arkadaşlar Lütfen benim içimi rahatlatın ya😪 daha önce içki sonrası başına böyle bir olay gelen varmı yani gözlerinde bulanık görme olan ve yaşayan oldu mu?

Bugün kalktığımda sanki savaştan çıkmış gibiydim çoğu yerimde sorunlar başladı özellikle gözlerimde bu beni korkutuyor açıkçası bakalım 1-2 gün bekleyeceğim gözlerimdeki bulanıklık geçmezse doktora gideceğim. Ciddi birşey olabilir.

[playlist type="video" ids="1232"]
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.