Estetik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelistyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Estetik Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli

Haberlerde veya çevremizde görüyoruz estetik yaptırdıktan sonra çok kötü hale gelenler var veya çevremizde gördüğümüz donuk suratlar sanki herkes birbirine benzemeye başladı gibi hissettiriyor insana. Bu durumdan kendimizi nasıl koruyacağız ve estetik oncesi dikkat etmemiz gerekenler nelerdir bu soruların yanıtlarına değindik.

Estetik Kliniği Seçimi


Şimdi özellikle botoks ve diğer dolgu maddelerinde merdiven altı yerlerde veya uzman olmayan kişilerin elinde çıkan sonuçlar ne hastayı nede doktoru memnun ediyor. O yüzden önce yapanın uzman bir doktor olmasına önem vermek gerekiyor. Daha sonra kullanılan maddenin ne olduğunu iyi bilmek gerekiyor, Dünyaca bilinen lisanslı ürünlerin kullanılması gerekir. Bu ayıp birşey değil ve bu konu ciddi bir konu olduğu için sakın çekinmeyin. Gittiğiniz yerde Doktorunuza mutlaka sorun ve kullanılan maddelerin sertifikası gibi bir çok yerini inceleyin.

Ne İstediğinizi İyi Bilmeniz Gerekiyor


Ayrıca gittiğiniz yerde doktorlar ile ne yapılması gerektiği konusunda önceden iyi konuşulması lazım. Ve ne istediğinizi tam olarak iyi bilmeniz gerekiyor. Çünkü Her hastaya aynı dozda aynı şekilde aynı madde kullanılamaz. Yaşı genç olan hasta farklı, Yaşı ilerleyen hastadaki uygulama farklı olabilir.

Doktorunuzu Bilgilendirin


Gittiğiniz yerde mutlaka doktorunuzu net bir şekilde bilgilendirin. Anatomik ve fizyolojik olarak gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu doktorların iyi bilmesi gerekiyor. Onun için doktorunuza varsa hastalıklarınızı söyleyin daha sonra sosyal hayatınız nasıl bunları önceden doktorunuzun iyi bilmesi gerekiyor. Doktorunuz daha sonra o yönde size uygulama yapacaktır.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.