Gündemi Siyasi Atışmalarla Meşkul Ediyorlar


Televizyonu açtığımda Haberler, Açık Oturumlar, Siyasi Programlar'da sürekli bir Muhalefet ve Hükümet çatışması görüyorum. Gündemde Terör ve Siyasi çatışma var bu sanki aralarında kişisel probleme dönmüş gibime geliyor "Halkı Unuttular". Yani bu başımızdaki bizi yönetenler ve vekiller diğer muhalefet başkanları sanki Halkı unutmuş ya da bu Ülkede sanki Vatandaş yok gibi sadece ticari bir rekabete binmiş gibi izlenim oluştu bende.

Ben Fox Haber'den başka Halkın sorunlarını yayınlayan bir Haber Kanalı görmedim açıkçası. Ve Akşamları yayınlanan haber programlarında Halkın sorunlarını tartışan ve Vatandaşın sorunlarını ele alan bir açık oturum siyasi oturum görmedim. Sürekli her TV kanalında siyasi çatışma, terör başka bir konu yok. Halkımız artık öyle bir durumda ki evine bir meyve alamaz hale geldi. Siz hala terör ve birbirinizle siyasi çatışmaya girmişsiniz. Halkımız ya suç işleyecek, ya psikolojk bunalıma girip tehlikeli olaylar yapacak yani bu duruma gelmişken biz vatandaşlar olarak terör, dış politika, muhalefet-hükümet atışmaları bunlardan bıktık yani. Bizim en önemli sorunumuz şuan ekonomi açız aç...! çocuklarımıza kendimize bakamaz hale geldik. Siz bu durumları çözmek için o koltuklarda oturuyorsunuz kişisel problemleriniz için değil!

Sanki halkın ekonomik durumu iyi, geçim derdi yok, haklarını alabiliyor gibi... bunları unutmuşlar birbirleri ile siyasi çatışmaya girmişler. Gerçekten Halkı unutmuşlar. Ben Haberleri ve Gündemi İzlediğimde benim görüşüm ve İzlenimleri bu arkadaşlar! aksini iddia eden varsa buyursun!

Salgın nedeniyle Esnaf, İşçi, Emekli, Memur vb... Bitmiş tükenmiş durumda ve borç batağında. Bunu hiç bir siyasi programında ve haber kanallarında konu olarak tartışan birini görmedim. Kendilerinin durumu iyi galiba ondan yana yaraları yok gibi rahatlar galiba. Terör, Salgın değilde açlıktan öleceğiz gibime geliyor.

Bir sorun bana en son ne zaman Et yedim? En son ne zaman Evime Meyve, Tatlı, Çerez gibi yiyecekler girdi? Aylık gelince direk borçlara gidiyor.... yetmezmiş gibi Her Ay Borçlar katlanıyor... Ve benim durumumda olan Milyonlarca vatandaş var. Bunlar önemli sorun olarak gözükmüyor sanırım?

Bu başımızdaki muhalefet olsun hükümet yöneticileri olsun onları 1 Ay şu gariban semtlerde imkansızlıklarla ve Çaresizliklerle iç içe yaşamaya davet ediyorum. Belki o zaman Halkın durumunu anlarlar.

Ya Para şu zamanda çok önemli bir anahtardır, parasız hiçbir şey olmaz. Halkımız ekonomik çöküntü içinde geçim derdi var, geçinemiyorlar. Bunu nasıl tartışmıyorlar gündeme getirmiyorlar anlamıyorum.

Benim hergün o... bu... gıda, içecek, yiyecek canım çekiyor ve alamıyorum O derece yani..! ve her gün aç aç sinirim bozuk bu yetmezmiş gibi bir de sizin siyasi atışmalarınızı izlemek zorunda kalıyorum. Gerçekten çekemez oldum.Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.