Gucci Marka Ayakkabı Satan Yerlerstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Gucci Marka Ayakkabı Satan Yerler

Gucci marka ayakkabı satan yerler Ülkemizde yok denecek kadar az. Bende zamanında çok araştırma yaptım 2 tane falan bir alışveriş sitesine denk geldim orada da sadece 2 veya 3 tane gucci modeli vardı. Çünkü Gucci ürünleri çok pahallı olduğundan Türkiye'de bayileri yok mağazaları yok sadece bir kaç gucci marka satan yer var onlarda yeni sezon ve çeşit ürünler satmıyor. Ülkemizde Adidas ve Nike ayakkabılar bile pahallı görünürken Gucci markalar vatandaşımıza çok fazla gelir fiyatları.

Gucci marka ürünleri Yurtdışı mağazalardan veya Yurt dışı online alışveriş sitelerinden alıp Türkiye'ye adresinize kadar getirmeniz mümkün. Burada aracı siteleri kullanabilirsiniz. Örneğin shippinghost.com ve benzeri sitelerle anlaşıp ürünlerinizi bu siteler aracılığıyla satın alıp adresinize kadar getirmeleri mümkün.

Bu verdiğim adres sadece bir örnek arkadaşlar. Gucci ve daha bir çok ünlü ve kaliteli markaları bu örnek verdiğim siteler gibi sitelerle anlaşıp yurtdışı mağazalarından alışveriş yapabilir ve adresinize kadar kargo aracılığıyla teslim alablirsiniz.

Fakat dikkat etmeniz gereken şey her siteye de güven olmaz açıkçası. Bu durumda kullanıcı yorumları, arkadaş tavsiyelerine göz atmanızda fayda var.

Gucci, Armani ve benzeri tüm markaların çeşit çeşit modellerine ve yeni sezon ürünlerine anca yurtdışı online mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bu biraz size maliyetli gelebilir fakat bu markaları ve yeni sezon çeşit modellerini almanın tek yolu bu.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.