Büyük Şehirlerde Kaybolmak İstiyorumstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Büyük Şehirlerde Kaybolmak İstiyorum

Bu Aileden ve Bu çevreden çok uzağa gitmek Kentin büyük Şehirlerinde kaybolmak istiyorum. Çok kalabalık yerlerde yaşamak bir o kadar da yalnız kalmak istiyorum. Görenler beni Depresyona girdi sanıyor fakat benim ki çaresizliklerin içinde mücadele edip bir açık yol arayan özgürlük savaşçısı olarak düşünemiyorlar. Çünkü hiçbir zaman düşünmediler, düşünemediler.

İş yoğunluğu, Aile stresi, çevresel faktörler gerçekten beni yıprattı. İlk defa Bu Ülkeden sıkıldım açıkçası. Artık bunu net bir şekilde söyleyebilirim. İlk defa bu yıl yabancı Ülkeleri araştırıyorum. İmkanım olursa Türkiye'den bir süreliğine uzaklaşma kararı aldım. Belki de geri dönmemek üzere gidebilirim.

Burada artık mutlu değilim, huzurlu değilim, sıkıldım gerçekten. Yeni bir hayat yeni bir yaşam yeni insanlar yeni yüzler yeni kültürler keşfetmek üzere her an yola çıkabilirim.

Beni burada tutan birşey yok açıkçası. Ailemin ve kardeşlerimin benden çok farklı hayatları var. Zaten onlardan başka kimsem yok. Ne onların bana ne de benim onlara ihtiyacım var. Her iki tarafta halinden memnun. Bir sorumluluğum yok beni burada tutacak herhangi bir görevimde yok.

Yani yolum açık sadece düşünüyorum ve her an gidebilirim. Bana her konuda iyi gelecek bir şehir arıyorum. Şuan daha araştırma aşamasındayım. Bazen düşünüyorumda gerçekten Turkiye'nin diğer Ülkelere göre benim için bir farkı yok daha önce neden gitmedim. Bu konuda çok hata yaptığımı düşünüyorum. Çok vakit kaybettim ama hiç birşey için geç değil. Hayat devam ediyor...style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.