Benim Kullandığım Şizofreni İlaçlarıstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Şizofreni İlaçları

Selam herkese psikiyatri doktorum bana en son bu ilaçları yazdı. Aslında bu ilaçları sizlerle paylaşmamın nedeni bende bir çok aynı benim durumumda olan şizofreni ve psikoz hastalarının hangi ilaçları kullandığını merak ettiğim için. Belki sizlerde diğer şizofreni ve psikoz hastalarının hangi ilaçları ve kaç mg kullandıklarını merak ediyor olabilirsiniz.

Ben bir iğne ve 5 tane farklı ilaç kullanıyorum. Sabah, Öğle, Akşam ve Gece. Her 15 günde bir birde iğne oluyorum. Benim ilaçlarım gerçekten çok ağır ve yan etkileri çok arkadaşlar. Geceleri yatmakta güçlük çekiyorum, bulanık görüyorum, ve ilaçları içtiğimde iştahım aşırı derecede artıyor. Bunlar kullandığım ilaçların çok sık yaşadığım yan etkileri.

Ben Atipik Psikoz, Şizofreni Hastasıyım.

Aşağıdaki İlaçlar Benim Kullandığım İlaçlar:

1.Gyrex 300mg

Çok ağır bir ilaç geceleri yatmadan önce içiyorum. İçtikten 1 saat sonra sersemleşiyorum ve kendimi kaybediyorum. Bu ilacın yan etkisi çok fazla. Ayaklarımda ve kollarımda sızlamalar ve ağrılar başlıyor o yüzden yatmakta güçlük çekiyorum.

2.Olfrex 10mg

Bu ilacı akşamları alıyorum. Diğer ilaçlara göre Fazla bir yan etkisini görmedim açıkçası. Risperdal ile birlikte içtiğimden olabilir belkide yan etkisini ondan hissetmiyorum.

3. Risperdal 4mg

Bu ilaç çok ağır ve etkili bir ilaç. Çok fazla yan etkisi var ve çok aşırı iştahımı açıyor.

4. Cipralex 20 mg

Bu ilacı sabahları alıyorum normal bir ilaç fazla yan etkisi yok. Diğerleri gibi ağır bir ilaç değil.

5. Abizol 30 mg

Bu ilacı öğlenleri içiyorum diğer ilaçlara göre çok fazla yan etkisini görmedim açıkçası.

6.Clopixol Depot 200 mg

Bu ilaç iğne arkadaşlar 15 günde bir vuruluyorum kalça bölgemden. İlk vurulduğum zamanlar kendimdem geçiyordum o derece ağır bir ilaç. Fakat ileriki zamanlarda vücudum alıştı fazla bir yan etkisini görmedim açıkçası.

Ben ilaçlara başlamadan önce fiziksel açıdan çok sağlıklı ve zayıf biriydim. Daha sonra ilaçlara başladıktan sonra aradan 7 yıl geçti. 7 yıldan sonra kendimi tanıyamaz oldum aşırı derecede kilo aldım., yüzümün şekli değişti, bir çok diyabet, şeker, Kolesterol, gibi hastalıklar başladı.

Bu ilaçlar sadece yan etki vermekle kamıyor kendinize bakmazsanız eğer diğer hastalıklara da yol açabiliyor.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.