Ailece İzlenecek Güzel Bir Çin Filmistyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Mulan 2020

Ailece İzlenecek Aksiyonu Bol Güzel Bir Çin Filmi arkadaşlar. Her yaştan insanın izleyeceği uzak doğu Çin'de geçen aksiyon ve birazda fantastik bir film. Filmin ismi Mulan 2020. İçinde Aksiyonu, Macerayı, Dram ve Dövüş sanatlarını barındıran içinizi ısıtıcak ve sizi merakla sürükleyecek akıcı bir film.

Aile bağları, sadakat, saygı ve sevgiyi saf bir şekilde anlatan mütavazi ve çok yetenekli bir kızın hayat hikayesi. Film bana saf ve temiz o gençlik dönemlerimi hatırlattı. Ayrıca dövüş sanatları ile ilgilenenler ve dövüş filmlerini, savaş filmlerini beğenenler bu filme bakmak isteyeceğinden şüphem yok açıkçası.

Filmin Detayları:


Filmin İsmi: Mulan 2020

Başrol Oyuncusu: Hua Mulan - Yifei Liu

Yönetmen: Niki Caro

İzleyebileceğiniz Diller: Türkçe Dublaj - Türkçe Altyazılı

Tür: Aile, Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik

Filmin Konusu:

Hua Mulan, Çin İmparatorluğunun küçük bir kasabasında yaşıyor. diğer kızlara göre daha erkeksi ve enerjisi çok yüksek bir Kız. Onda çok özel bir yeteneğin olduğunu Babası çok küçük yaşlarda anlamıştı. Babası kızı ile gurur duysa da Annesi bu durumdan şikayetçiydi. Mulan'ın Annesi Kızının Dövüş yapmasını istemiyor diğer kızlar gibi bakımlı, güzel bir Kız olup evlenmesini istiyordu. İleriki zamanlarda Annesi Mulan'a makyaj yapıp ve özel kıyafetlerle süsleyip çöpçatan komşularının yanına götürdü. Fakat Mulan Ailesini hayal kırıklığına uğrattı.

Diğer yandan Çin Krallığına bir grup terörist ve onları destekleyen bir Cadı savaş açtı. Bir çok kasabayı işgal ettiler ve Çin Krallığına doğru ilerliyorlardı. Cadı ve terörist grup çok güçlüydü. Amaçları Krallığı devirip başına geçmekti. Bu durumun farkına varan Kral Çin İmparatorluğuna bağlı tüm kasabadaki erkekleri savaşa çağırdı ve savaş ilan etti.


style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="6498194629">Hua Mulan'ın da kasabasına gelen askerler tüm erkek çocuklarını savaşa çağırdı. Hua Mulan'ın Babası erkek çocuğu olmadığı için kendisi savaşa gitmek zorundaydı. Bunun farkına varan Hua Mulan gizli bir şekilde Ev'den ayrılıp savaşa katılmaya karar verdi.

Orduya Erkek kılığında katılan Hua Mulan ismini ve tarzını değiştirip erkek numarası yaparak savaşa hazırlandı. Komutanı onda özel bir yeteneğin olduğunu farketti. Ve savaş anı geldi Hua Mulan Krallığı ve Ordudaki arkadaşlarını koruyarak Cadı ve Terörist grubu yenmeyi başardı.

Kral, Hua Mulan'a çok teşekkür etti ve ona başkomutanlık teklif etti fakat Hua Mulan Ailesini düşünerek teklifi kabul etmedi ve tekrar kasabaya dönerek Ailesinin yanına gitti.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.